Series
Ratings
191- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Servant Season 4Rated ★ 3.5
Servant Season 3Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
EchoRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 1.5