Series
Ratings
25
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0