Titles you rated
The 8th NightRated ★ 1.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
UnderwaterRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5