Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 5.0
Everybody's FineRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Keep the Lights OnRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Just Friends?Rated ★ 5.0