Movies
Ratings
279
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
DAEMUGARated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
A Touch of SpiceRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5- Love Free or DieRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Red LightsRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5