Series
Ratings
25
Oh My GhostRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- ChaseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0