Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 1.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
The BowRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5