Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.5
How to Get Away with Murder Season 4Rated ★ 3.5
How to Get Away with Murder Season 3Rated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The SocietyRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0