Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5