Titles you rated
EquilibriumRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5