Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
JaneRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0