Titles you rated
Eight BelowRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5