Titles you rated
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5