Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.0