Series
Ratings
196
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Where your eyes lingerRated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Tomorrow's National SingerRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5