Titles you rated
Love SongRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0