Titles you rated
MementoRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 1.0
SplitRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 1.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5