Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
FollowingRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 1.5
The ReaderRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Ghost StationRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Brief EncounterRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5