Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Doctor JohnRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
The ActRated ★ 3.5