Titles you rated
HirugaoRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
The Girl in the FogRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 4.5
GrassRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.0
House of the DisappearedRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
The Perfect EducationRated ★ 3.0
Seven Years of NightRated ★ 4.0
ProphecyRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Key of LifeRated ★ 4.5
Sadako vs. KayakoRated ★ 3.0