Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0