Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0