Titles you rated
Bad GuysRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0