Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0