Movies
Ratings
355
Okay! MadamRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
OnwardRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 0.5
Non-FictionRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 5.0
Hotel by the RiverRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5