Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 하트페어링Rated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 4.5
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5