Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0- School 2Rated ★ 2.5
- School Season 1Rated ★ 1.5
Neighborhood’s HeroRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0