Movies
Ratings
399
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.0
DittoRated ★ 2.0- Someday or One DayRated ★ 2.5