Series
Ratings
50
IRISRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
MonstarRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5