Titles you rated
BugoniaRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
BitconnedRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 2.0