Series
Ratings
39
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
SomebodyRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 2.5
Comedy RoyaleRated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0