Series
Ratings
124
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0