Titles you rated
My Little BrideRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0