Series
Ratings
28
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5