Series
Ratings
107
The Night WatchmanRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0