Titles you rated
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Mid90sRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
CarolRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5