Series
Ratings
25
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0