Movies
Ratings
128
BeatRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 2.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0