Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
New OrderRated ★ 4.0
Ghost MansionRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
PearlRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 2.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 2.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5