Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0