Movies
Ratings
52
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0