Titles you rated
It Started With a KissRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Invincible Parachute AgentRated ★ 4.0
The King of LegendRated ★ 4.0- The Great AmbitionRated ★ 3.5
- Inspector Park Moon SooRated ★ 3.5
Kim Soo RoRated ★ 3.5- Bad HousewifeRated ★ 3.5
- Jang Gil SanRated ★ 3.5
Powerful OpponentsRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Bad FamilyRated ★ 3.5
Detectives in TroubleRated ★ 3.5
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5
Air CityRated ★ 3.5
God of WarRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.5