Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5