Titles you rated
 WALL-ERated ★ 4.5 WALL-ERated ★ 4.5
 SupermanRated ★ 4.0 SupermanRated ★ 4.0
 Six Days Seven NightsRated ★ 3.5 Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
 G.I. JaneRated ★ 3.5 G.I. JaneRated ★ 3.5
 So CuteRated ★ 1.5 So CuteRated ★ 1.5
 My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 5.0 My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 5.0
 Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0 Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
 The World Is Not EnoughRated ★ 4.0 The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
 AliRated ★ 3.5 AliRated ★ 3.5
 The MythRated ★ 1.5 The MythRated ★ 1.5
 Red SorghumRated ★ 4.5 Red SorghumRated ★ 4.5
 Night at the MuseumRated ★ 4.0 Night at the MuseumRated ★ 4.0
 The TerminatorRated ★ 4.0 The TerminatorRated ★ 4.0
 Stand by MeRated ★ 4.0 Stand by MeRated ★ 4.0
 Project ARated ★ 4.0 Project ARated ★ 4.0
 Art Museum by the ZooRated ★ 4.5 Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
 GoldenEyeRated ★ 4.0 GoldenEyeRated ★ 4.0
 DuelistRated ★ 4.0 DuelistRated ★ 4.0
 Rocky IIRated ★ 4.0 Rocky IIRated ★ 4.0
 Who Am I?Rated ★ 4.0 Who Am I?Rated ★ 4.0