Titles you rated
Step Up 3DRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0