Series
Ratings
207 TriggerRated ★ 2.0 TriggerRated ★ 2.0
 Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0 Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
 Kaiju No. 8Rated ★ 3.5 Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
 UnbelievableRated ★ 4.0 UnbelievableRated ★ 4.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
 Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0 Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
 Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0 Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
 ONE: High School HeroesRated ★ 3.0 ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
 AdolescenceRated ★ 3.5 AdolescenceRated ★ 3.5
 The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0 The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
 Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0 Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
 Hijack Season 1Rated ★ 3.0 Hijack Season 1Rated ★ 3.0
 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
 The 8 ShowRated ★ 2.0 The 8 ShowRated ★ 2.0
 ShōgunRated ★ 3.5 ShōgunRated ★ 3.5
 The Walking DeadRated ★ 2.5 The Walking DeadRated ★ 2.5