Titles you rated
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 2.0
Movie RoomRated ★ 2.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0