Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0