Titles you rated
The LegendRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0