Titles you rated
ThirstRated ★ 5.0
I Spit on Your GraveRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0
UnfriendedRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5